Pedicure frezarkowy

Seminarium przygotowuje słuchaczy do wykonywania profesjonalnych zabiegów w zakresie pielęgnacji stóp.

Czas trwania seminarium: 1 dzień

Program szkolenia:
Program szkolenia zapewnia wyposażenie uczestników szkolenia w niezbędną wiedzę oraz nabycie praktycznych umiejętności do prawidłowego rzeprowadzania zabegów zalecanych osobom które dbają o piękno swoich stóp. Pedicure frezarkowy stosuje się w celu wygładzenia zrogowaciałegonaskórka zniszczonych stóp. przy tego typu zabiegu zastosowanie mają różnego rodzaju preparaty zmiękczające naskórek oraz specjalistyczne frezarki. Pedicure wykonywany frezarką skraca czas zabiegu, podnosi jego jakość i sprawia, że pedicure jest zabiegiem przyjemnym i bezbolesnym.

Seminarium kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym oraz otrzymaniem zaświadczenia o ukończeniu szkolenia wraz z certyfikatem.

O Nas

Centrum Prestige posiada akredytację Kuratorium Oświaty. Należymy do placówek kształcenia oferujących bogaty pakiet kursów i szkoleń, prezentujących najnowsze trendy i rozwiązania. Oferujemy najniższe ceny oraz najdłuższy cykl szkolenia na terenie Zielonej Góry. Dzięki temu możemy rzetelnie przygotować Cię do zawodu. Gwarantujemy wysoko kwalifikowaną kadrę z branży, posiadającą długoletnie doświadczenie zawodowe.

Mini Galeria

Kontakt z nami

Centrum Kształcenia Prestige
ul. Zamenhofa 1, 65-187 Zielona Góra
(budynek Lubuska WK OHP)
tel. 68 444 84 77 lub 664-855-650

Santander Bank Polska S.A. 42 1090 1388 0000 0000 3804 8295

Facebook